| ReGaL007 a întrebat:

Am un Samsung galaxi expres 2 cu android 4.2.2.De la o perioada are o problema...Cand incerc sa descarc o melodie imi spune "se incepe descarcarea" dar nu se descarca... Daca stiti voi... Funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| YoungCaesar a răspuns:

Trebuie sa incerci cu un alt Browser din google play : Maxthon,Opera, Chrome, stc. Daca nu merge nici asa, ar fi bine un system restore, care cu siguranta iti rezolva problema fara niciun risc.
Asa se face resetarea : http://devicehelp-en.orange.ch/......settings/5