| no1Alex a întrebat:

Am un Samsung galaxy s duos si imi apare ca am 2 apeluri pierdute desi eu nu am. dupa am sters lista de apeluri dar tot asa imi apare.Ce ma sfatuiti sa fac? Funda raspunsului care ma ajutabig grin

6 răspunsuri:
| georgiana1316 a răspuns:

Du-te in magazinul de unde l-ai cumparat si schimba-l daca e in garantie. Daca nu incearca sa scoti cartela pune-o in alt telefon, daca iti apar apelurile sterge-le si apoi pune-o din nou in Samsung Galaxy.S-ar putea sa se stearga. Funda?

| no1Alex explică (pentru georgiana1316):

Nu nu merge am scos cartela si imi apare si fara tot ce pot face e sa ma duc inapoi si sa mai intreb pe acolo. Oricum mersi pentru raspunswinking

| Spartacus1127 a răspuns:

Apesi pe chestia aia care iti arata ca ai 2 apeluri nepreluate si iti dispare. Verifica si o sa vezi, funda?

| no1Alex explică (pentru Spartacus1127):

Ok deci care ii faza:nu era nevoie sa vorbesti asa de explicitbig grinstiu ce e chestia aia. Problema e ca nu nu imi dispar cele 2 apeluri orice as face

| no1Alex explică (pentru Spartacus1127):

Nu era nevoie sa vorbesti asa de explicit(stiu ce e chestia aia big grin) si orice as face nu dispar alea doua apeluri am sters jurnalele am scos chiar si cartela cred ca o sa ma duc la magazin sa mai intreb pe acolo.

| Avram_Silviu_1972 a răspuns:

Vezi si tu inchide telefonul si reporneste