| xNoName95 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s4 i9505, am avut android de 4.2.2 si l-am actualizat la 5.0.1...vreau sa stiu daca pot sa ma intorc la versiunea de o aveam inainte.
Se misca foarte greu si de multe ori se blocheaza.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Odata actualizat la 5.0.1 nu mai poti trece la versiunea anterioara.

3 răspunsuri:
| xNoName95 explică (pentru Jipa95):

Am multi prieteni care a facut aceasta prostie (sa treaca de la o versiune mai veche la una noua) si toti regret...macar ce pot face sa mearga mai bine? si fara sa blocheze>.
Mi-e teama ca o sa-l dau "peste cap" si e luat recentsad

| Jipa95 a răspuns (pentru xNoName95):

In afara de a-ti dezinstala versiunea actuala si dupa aia sa-ti instalezi o versiune mai veche cu telefonul conectat la pc, nu poti. In plus, daca faci chestia asta mai pierzi si garantia.

| xNoName95 explică (pentru Jipa95):

sad ok, MS FRUMOShappy