| anonim_4396 a întrebat:

am un sansung galaxy fit si nu stiu cum fac sa mut o niste poze din galerie la poze din telefon sa le mit in sd card ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

1. Poti sa bagi cablu de date computer-telefon sa mergi la fisierul cu poze din telefon si le copiezi si sa le pui in card si sa stergi dupa ce le copiezi pe card din fisierul cu telefon.

2. Poi cand ajungi la pozele din telefon poti face sa le multiplici adica sa le selectezi si sa dai CUT sau Copy si sa le muti in card. Asa poti.

Funda daca ai reusit!