| mucicubranza a întrebat:

am un sistem audio de la Samsung, mai exact HT-THX25 e un model putin mai vechiut, dar merge perfect, singura problema la el este ca din telecomanda pe care nu o mai detin este setat sa mearga doar 3 din cele 6 porturi in care se conecteaza boxele, cum as putea sa activez restul de 3 porturi fara telecomanda?

PS: am incercat si din control panel unde imi arata ca sunt conectate boxele si nu am gasit nimic ce m-ar putea ajuta

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

I ti trebuie telecomanda, caută una universala s au după modelul aparatului faci comandă la vitacom si i ti vine una originală din Germania, numai din telecomandă le poti activa nu din altă parte.