| Bodu90 a întrebat:

Am un sistem 2+1 Philips care functioneaza perfect, dar cand am pus sistemul la un prieten pe pc nu merge decat un satelit. Am incercat sa inversez satelitii intre ei, dar tot nu functioneaza(satelitul din dreapta). Am incercat tot in Control Panel si la Realtek Hd audio si nu am gasit nimic in neregula. Daca scot putin mufa din spate functioneaza amundoua fara subwoofer(banuiesc ca e pe mono asa). Sper ca ma puteti ajuta. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Daca la tine in pc merge si la el nu atunci o avea el ceva la placa de sunet
sau tu nu folosesti sistemul de mult timp si tu sti k e ok dar poate nu sti cum se mai intampla ceva cu ele in timp ce stau pe banca de rezerva tongue

mai incearca-l si la tine si vezi daca merge.
un tv, dvd, receiver cu mufe din alea de audio te pot ajuta la fel de mult.