| MirceaRadu21 a întrebat:

Am un site de stiri si vreau sa fac o adresa de mail dedicata pentru site. Vreau sa fac adresa de genul contact@d-news.ro.Unde pot sa fac adresa asta de mail? Multumesc anticipat pentru raspunsuri

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa iti faci un server de mail pe hostingul unde ai site ul.

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu deții numele de domeniu d-news.ro NU ai cum.
Cumpără domeniul și pe urmă vorbești cu un provider să-ți configureze server de mail.

| MirceaRadu21 explică:

Am cumparat domeniul.este al meu.site-ul este in constructie deocamdata dar doarte curand o sa ii dau drumul.Ms pentru raspuns.