| Rambokay a întrebat:

Am un Sony Ericsson xperia x8 si i-am facut update la versiunea 2.3 gigerdx si mergea cam greu si mi-a zis unu ce sa fac ca sa revin la 2.1. A zis sa sting telefonul si cand se aprinde si apare Sony Ericsson sa apas de multe ori pe back si asa am facut. Dupa ce am selectat tot ce trebuia a zis ca trebuie sa dau restart. Eu am dat power off si mi s-a stins telefonul, acum cand il aprind imi ramane blocat la imaginea Sony Ericsson. Cum pot sa il refac inapoi? Fundita pentru raspunsul corect! Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Backlaughing

| robertica a răspuns:

Cum ai facut sa ai android 2.3.....Eu ma chinui sa mi-l fac si nu reusesc....Ma poti ajuta PLZZ.