| Fructe19 a întrebat:

Am un stick de la Digi net mobil 21. 6Mbps si nu se conecteaza in sensul ca imi da "Conexiune terminata"sau " Inainte de a incerca conectarea, inregistrati-va pe o retea." ( chiar daca eu sunt conectat pe DiGi RO. Intrebarea e : S-a terminat contractul sau e o problema de la stick( si daca e problema de la el cum o rezolv)?

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Salut! Intra la optiunile din Digi net Mobile, si vei avea acolo conexiune GSM, schimb-o si HSDPA, sau 3g. Da-i un save, si reconecteaza stick-ul inapoi la pc. happy