| Adryan28 a întrebat:

Salut TPUhappy Am un stick usb de 1.60 Tb si problema mea este ca nu il pot formata. Cand dau sa-l formatez, la sfarsit cand aproape se termina formatarea, imi spune asa: "Windows has unable to complete the format". Din ce cauza este? Sau daca exista un program de formatare mai bun decat cel al Windowsului. Fuditzawinking

2 răspunsuri:
| lvl1000 a răspuns:

Nu stiu ce ai tu acolo, dar cu siguranta nu e un stick de 1.60 de TB. Poate Gb.
Nu s-a inventat de capacitatea asta. Iar daca ar exista, ar costa cat un Ferrari.

| Rykrdo a răspuns:

(Windows a putut să finalizeze formatul) asta ati spune tie in engleza si incerk cu programu asta http://www.mediafire.com/? nm4ijk0kwzk