| master25 a întrebat:

am un telefon Allview p4 life si vreau sa stiu cand se va face update la android 5.0 si daca se va extinde memoria deoarece cea existenta deja este insuficienta.

1 răspuns:
| SasNetRomania a răspuns:

Probabil zici de memoria de aplicatii cea de 1 gb, da este mica asa au telefoanele low-med-end! acea problema se rezolva cu o aplicatie link2sd sau adaca astepti 5.0 se pot muta pe card. Desi Allview ca majoritatea producatorilor no name nu cred ca vor trece la 5.0! deja este 5.1.1 ultima versiune.