| libratop a întrebat:

Am un telefon Huawei U8650 de aproape un an si am impresia ca inca este in garantie. Problema este ca telefonul mi-a scapat si s-a ciobit putin in partea dreapta-jos a ecranului.Cea ce vreau sa intreb este: ce trebuie sa schimb in cazul asta, cat costa piesa+mana de lucru si daca pot folosi garantia ca sa repar telefonul fara sa platesc ceva?
Dau funda, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net numarul de la PElicanul GSM, dai telefon si intrebi.
Eu stiu ca se schimba doar protectia din plastic sau maxim fata lui.