| Devylgreen a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Trend Lite ( gt-s7392) si vreau sa instalez un custom rom, mai exact un rom cu versiunea Android 5.1.1, am instalat si Cyanogenmod 12 dar cand se incarcat boot-ul aparea o dunga pe ecran, se facea ecranul alb si isi dadea restart. Am incercat si Cyanogenmod 11 ( 4.4.4) imi mergea totul ok dar nu puteam viziona live-urile pe Youtube, stiti cumva cum pot rezolva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine lași softul oficial.
Custom rom-urile au de multe ori bug-uri, iar bateria are cel mai mult de suferit.

4 răspunsuri:
| Denila123 a răspuns:

Pe yutube nu poti sa vizionezi finca pri-zi doar 2 G daca prindeai 3G puteai, asa sunt samsungurile tren lityte ma rog cum leor spune

| Devylgreen explică (pentru Denila123):

Am wi-fi si are 3G telefonul...

| Denila123 a răspuns (pentru Devylgreen):

Ele sunt bune numai sa vb la telefoc cad re suna cineva, ca te tine bateria

| xSega a răspuns:

Trebuie să cauți alta versiune pe care au incercat-o si altii