| trollol a întrebat:

am un telefon Sony Ericson Xperia X8! k problema este ca, cand imi iau aplicati mi se salveaza in memoria interna.....si eu vreau sa mi se salveze in card, cardul este de 4GB memoria interna este de 126 MB daca exista un tutorial sau o config...Nu este o gluma! DAU FUNDA

1 răspuns:
| roobys23 a răspuns:

Pentru a muta aplicatiile pe cardul SD poti descarca de pe google play, aplicatia APP SD 2, dupa parerea mea este foarte buna si eu o folosesc, sper sati meaga.