| Castiel09 a întrebat:

am un telefon wiko lenny, Android 4.4.2, am incercat sa pornesc netul, am umblat pe la date mobile, nu am reusit si am intrat pe Youtube sa vad daca merge si dintr-o data nu merge sonor-u am stat 1 ora sa-l fac, nu reusesc, volumul e la maxim, nu e silentios, doar nu merge si cand suna cineva. nu il aud, nici eul pe mine, va rog ajutati-ma,

1 răspuns:
| MrAnonim456 a răspuns:

Dai reset la setările din fabrica iar dacă tot nu merge du-l la un service