| Steaua_Andrei_2000 a întrebat:

Am un Vodafone Smart Prime 6 si am uitat codul de deblocare al telefonului. Vreau doar sa imi recuperez pozele din el nu sa il deblochez.Stie cineva cum as putea sa le recuperez? Tin sa metionez ca daca incerc codul de multe ori nu apare nimic cu am uitat parola sau contul de GOOGLE.Dau funda cine ma poate ajuta!

3 răspunsuri:
| Anonimul95t a răspuns:

Salut, daca aveai pozele pe un card de memorie baga-l in alt telefon daca nu, nu prea ai ce face decat sa resetezi telefonul dar vei pierde pozele

| ItzReality a răspuns:

Nu prea ai cum, incearca sa reformatezi telefonul cu butonu de power apasat si cel de volum ridicat in acelasi timp.

| Steaua_Andrei_2000 explică (pentru ItzReality):

AM nevoie d epoze nu ma intereseaza neaparat s amai folosesc telefonul