| andreiGabriel224 a întrebat:

Am varsat lapte pe tastatura de la PC. Am sters-o si a mers foarte bine, dar dupa vreo jumatate de ora de la incident nu au mai mers unele taste ( a, esc, tab, q, 1, etc.. ) acum am inlocuit tastatura dar tot tastatura cu pricina imi place cel mai mult. Ce trebuie sa fac? Am pus-o pe soba pentru ca banuiesc ca este din cauza ca sa umezit in interior si acum astept sa se incalzeasca. A fost o idee buna? Se mai poate repara tastatura? Mersi anticipat!!

2 răspunsuri:
| stefanvladvlad a răspuns:

Daca s-a defectat nu mai are cum....
dar sa speram ca odata ce se va usca laptelehappy
va merge
FUNDA!!!

| Narcys21 a răspuns:

Cea mai mare greseala a fost ca ai pus-o pe soba, deoarece in interior se afla fire extrem de subtiri, iar daca le-ai udat si le-ai uscat fostat s-au rupt, si nu mai ai nici o sansa sa rezolvi ceva cu ea...

funda?