| xFlorin a întrebat:

am windows 7 si mi s-a schimbat rezolutia adica acum se vad iconitele mai mari ecranul este mai mic si cand joc metin sau alte jocuri este la fel precizez ca am incercat si cu click dreapta pe desktop screen resolution.

7 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Click dreapta pe desktop -> View -> Small icons.

| iDarkonillYT a răspuns:

D-ai click dreapta acolo pe ecran si vezi acolo,, screen resolution'' si dai pe 1600x1200

| xFlorin explică (pentru iDarkonillYT):

Am spus ca am verificat la screen resolution straight face nu e de la asta

| iDarkonillYT a răspuns (pentru xFlorin):

A ok

| stelistul95 a răspuns:

Daca vrei sa faci iconitele mai mici tine apasat CTRL + rotita de la mouse in jos si iti va scadea marimea iconitelor

| xFlorin explică (pentru stelistul95):

Pai stiu si eu asta eu vreau grafica sa se vada altfel cand intru in metin etc iconitele nu am deranjeaza.

| Bilciurescu_Nicu_2000 a răspuns:

Dai click dreapta pe dekstop view -small icons