| vladlove123 a întrebat:

are ceva daca ma joc pe laptop euro truck simulator? procesor: intel core duo 2 inside, windows 7 ram 2 gb, il afecteaza daca ma joc pe el?
dau funda.
PS: laptopul e fujitsu siemens v6555

Răspuns Câştigător
| Condratt a răspuns:

Salut, nu ar trebui sa iti faca probleme, laptop-ul pare destul de bun iar in ceea ce priveste jocul nu e unul tocmai foarte solicitant pentru configuratia laptop-ului, in orice caz it recomand sa il joci pe setarile medii in ceea ce priveste optiunile video. Fundabig grin

2 răspunsuri:
| gHioo a răspuns:

Nu afecteaza... o sa iti mearga.Imi dai funda te rog?

| S8N a răspuns:

Nu ar trebui sa iti faca probleme, dar iti recomand sa joci pe setariile medii

FUNDA!