| Ghitoaica_Florentin_1998 a întrebat:

are ceva daca stau pe pc cand cineva sudeaza? si scade tensiunea?

4 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Nu are nimic si eu fac asta uneori si nu mi se intampla nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La unii vecini li s-au ars diferite aparate din cauza asta.

| EdiT a răspuns:

Depinde. Poate ai noroc să nu-l strici. Dacă nu ești greu, poți sta liniștit.

| maryus24 a răspuns:

Trebuie sa ai grija. si mie mi s-a ars o data hardul din cauza asta. tot sa luat curentul de vreo 3 ori (si scaderea tensiuni ) si s-a ars. trebuie sa ai grija. exista un fel de aparaat ca atunci cand scade tensiunea sau cand ea revine ( cand revine trece de 220 de volti ) si acest aparat tine in el tensiunea si nu o lasa sa treaca de 220

bafat FUNDA