| Denisake11 a întrebat:

As avea nevoie de un windows 7 deoarece windows-ul XP a fost scos de pe piata... Cine poate sa imi dea niste site-uri de pe care sa pot downloada windows 7 GRATIS. Am un CD dar imi da o eroare cand sa copie fisierele ("Windows was unable to create a required installation folder. Please reconfigure your boot.wim file to use the flag 9 setting for the first image, and restart your installation.
Error code: 0x8030002F")

Răspuns Câştigător
| LeMike a răspuns:

Windows 7 nu gasesti gratis numai crack-uit si daca nu sunt crack-uite cum trebuie apar tot felul de erori ca aceasta.
Incearca pe siteurile care incarca lucruri piratate!winking

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Al dracul el xp, l-au scos de pe piata, ce oameni rai! Si de aia nu mai poti tu sa-l folosesti! Bravos!