| Codrutsa a întrebat:

Am si eu o problema. Am vrut sa-mi instalez Windows 7 si cand i-am dat 'Install' mi-a aparut o eroare:,, Windows was unable to create a required installation folder.Pleaca reconfigure your boot. win file to use the flag 9 setting for the first image, and restart your installation." Ce trebuie sa fac? va rog am nevoie de ajutorul vostru. :-ss Funda.;*

3 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Pami fal butabil draga de asta nu ati merge eu tias recomanda un xp3

| tzanu a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa mearga.ai avut un CD bootabil?

| Denisa85 a răspuns:

Mai pe scurt, calculatorul tau nu este de windows 7. incearca cu xp, vista, '97, dar nu 7. eu am windows 7 dar pe laptop, nu pe calculator.