| AlexuzZzu a întrebat:

As dori daca stiti frun program de editare pentru filmari/video. Daca stiti spuneti-mi cum se numeste si linkul de download(daca aveti un link).Va rog!
Cel mai bun raspuns FUNDAA!

3 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Eu folosesc de 2 ani de zile Sony vegas. Pana acum am folosit Sony vegas 9 si 12 si au fost ok.
Iti las link de download pentru vegas pro 12 + crack, linkul e valabil doar 3 zile: http://fastupload.rol.ro/46ddedeba22903ae8d2f85874ca12e39.html

| CodreanuC a răspuns:

Movie maker laughing)

| bogdanme889 a răspuns:

Http://www.nchsoftware.com/videopad/

Da pe download now, te-as sfatui sa te uiti si la tutoriale cum se foloseste