| georgy2459 a întrebat:

As dori sa achizitionez prin comanda aceasta placa video http://moka-pc.ro/......i-new.html Placa este second hand si vreau sa stiu daca acest site este de incredere; adica sa nu primesc placa cu o defectiune sau ceva de genul.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Is n-spe mii de astfel de site-uri, iti recomand sa nu comanzi ceva de pe acolo. Poti pur si simplu sa o cauti pe olx la un pret bun si sa ii ceri vanzatorului livrarea produsului prin verificare.

2 răspunsuri:
| EuropaJoburi a răspuns:

Marfa de calitate, testata, verificata, multe marfuri noi la pret de sh. Cel mai bun serviciu de garantii...

| Bucuresti_Centrul_de_Evenimente_1970 a răspuns:

Centrul de Evenimente Bucuresti lucreaza in conditii foarte multumitoare cu www.moka-pc.ro Echipamente bune, curate, like new, preturi corecte, echipa amabila.