| RksRoxy a întrebat:

as dori sa achizitionez un laptop si am gasit dar as dori parerea unui expert : http://www.it-sh.ro/......p783.html, dati click pe site

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna!
''Pagina cautata nu exista''
Incearca sa day Copy&Paste la specificatii! Daca nu, macar spune si tu unele!
Nu sunt chiar 'EXPERT', dar stiu si eu cevawinking
Stai linistit ..eu am cautat si l-am gasit!
Nu este bun!
In primul rand pe okazii gasesti laptopuri mult mai bune la 1200Ron!
Acesta are RAM putin, placa video proasta si ecran mic de 14"!
Pe okazii gasesti i3 cu 4GB RAM usor!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

1 răspuns:
| Cristi112 a răspuns:

...pagina cautata nu exista... spune niste specificatii tu despre el si te ajut