| Craciun_Ilie_1997 a întrebat:

as dori sa aflu care dintre urmatoarele 2 laptopuri este mai bun la gaming :

http://www.pcgarage.ro/......nux-black/

http://www.azerty.ro/......iu-b6q16ea

Dau funda primului raspuns bun.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nici unul.Îmi pare rău să te dezamăgesc dar laptop-urile nu sunt gândite și create pentru gaming în special cele de sub 2800 lei, chiar dacă comercial este posibil(unde paranoia și minciuna nu cunoaște limite). Vrei gaming, scoți 2400 lei din jeb și îți faci un pc gaming cum trebuie.Nu ai bani se poate și în rate nu e stres happy.
Personal nu aș alege nici unul din cele două, deoarece ambele îs low end-uri, care mai de care mai „strălucite", da ca desktop office portabil ar merge să zicem Acer-ul, nici de cum HP(Hârb Pușact). Succes

| Craciun_Ilie_1997 explică (pentru DeyCj):

Mersi de raspuns dar poti macar sa imi zici care e mai bun ca pe cel de-al doilea il am deja. Iti dau funda daca imi poti raspunde

| DeyCj a răspuns (pentru Craciun_Ilie_1997):

Așa cum ziceam.Pentru gaming nici unul din cele două. Succes