| Gino_Giuseppe_1988 a întrebat:

As dori sa imi cumpar o boxa portabila puternica, ieftina si cu o baterie mare. Boxa ar trebui sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
1. Sa fie cat se poate de ieftina
2. Sa poata face conexiune bluetooth
3. Sa fie cat se poate de puternica
4.Bateria sa aiba o autonomie cat se poate de mare.
Daca stiti o boxa portabila care sa indeplineasca urmatoarele cerinte, lasati un link mai jos, si cel care a lasat link cu boxa care ma satisface cel mai tare are FUNDA.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca lasi una din cele 4 pretentii, atunci ai sanse. Toate. laolalta nu prea exista.
Ar fi bine sa specifici si marja de pret, puterea si durata bateriei.

1 răspuns:
| AndreiM77 a răspuns:

Daca ai spune si bugetul ar fi super.