| ralucutzica a întrebat:

As dori si eu sa imi personalizez desktopul, in asa fel sa arata frumos si iconitele depe desktop sa fie aranjate frumos, in cat sa le pot gasi repede de ce am nevoie, dar nu asta ar fi problema mare.Problema este ca as dori niste idei cu care sa imi personalizez desktop, dau doar un exemplu:AlienWare.Dar eu nu doresc asta am dat doar un exemplu.
Daca stiti vreo idee sau un tutorial chiar va rog.

Detali: Am windows7, Leptop C600Presario.

Răspuns Câştigător
| dyoda a răspuns:

Aici gasesti cam ce doresti tu pentru personalizare urmareste si meniul din dreapta al saitului. succes! http://ro.malavida.com/software/180/stiluri-vizuale-windows-1-1