| sweetgirl pink a întrebat:

voi cum aveti aranjate iconitele pe desktop?happy

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Toate pe partea stanga in ordinea importantei de sus in jos.

| cristal_7578 a răspuns:

Pe desktop am doar my computer, recycle bin si winamp.happy

| geo_2577 a răspuns:

Pai am foldere cu muzica, jocuri, video, poze.documente, text, documente importante. Funda plse.

| Charger a răspuns:

Puse in Foldere(Internet, Jocuri, Programe ) am scoase niste liste de winamp pe desktop si toate sunt puse in marginile Ecranului Desktopului (mai am si ce downloadez de pe net se duc toate pe desktop dar apoi le pun in foldere)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cam dp importanta peste tot pe margine.tongue.happy

| Kaz3kag3 a răspuns:

Uite o poza cum le am eu sper ca te ajuta http://img822.imageshack.us/img822/6251/26990366.png

| Andy_2997 a răspuns:

Pai, in dreapta sus am Yahoo Messenger si jos Recycle Bin, iar in dreapta sunt puse descrescator in urmatorul fel:

1.Mozilla Firefox, My Documents, BSplayer Pro

2.My Netwwork Places, Winap

3.My Computer

Altceva nu am pe Desktopwinking Nu imi place sa il am incarcat.