| IAmAnonim a întrebat:

as vrea cea mai buna configuratie de pc pana in 1300 roni mentionez ca procesorului o sa ii fac oc deci vreau placa de baza si coolerul sa suporte.NU VREAU SA TREACA PESTE 1300 RONI
p. s. nu am chef de caterinca
FUNDA! SI 3 VOTURI!

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Man deci cu 1300 cred ca te incadrezi in buget
Deci piesele le gasesti pe Emag.ro
sunt ieftine si bune, eu asa am facut
ai incredere si il faci super performant

3 răspunsuri:
| IAmAnonim explică:

Pentru jocuri

| Aniu a răspuns:

Nu prea ai ce face cu 1300 de Roni daca vrei ceva performant dar spune intai la ce il folosesti big grin

| Aniu a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/471040/

Mai strangi ceva si ei asa ceva. Minimul de decenta. Mai jos nu se merita sa cobori pentru ca oricum nu va merge mai nimic. Pe asta hai sa zic ca o sa mearga cat de cat cu detalii si rezolutii mici.