| Andyxboss a întrebat:

As vrea sa cumpar un calculator sau mai bine zis :placa de baza,placa video,procesor,memorie(RAM) si sursa, care sa ruleze cam toate jocurile pe high-ultra.

P.S:buget-12 milioane

4 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Doar o placa video capabila sa ruleze ultimele jocuri pe ultra costa undeva intre 600-700 de Ron. Ia-ti un second de la un distribuitor autorizat, cu garantie.

| Λndrei a răspuns:

Cu 1200 ron sa te bucuri daca-ti merg la rezolutie maxima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/pc-garage/media/

costa 1300 de lei, dar merita la banii astia.

| Tc029 a răspuns:

Te rog ajuta-ma cu fostul meu calculator! Este 100% functionabil. Singurul motiv pentru care vreau sa scap de el este pentru ca nu il pot cara cu mine la facultate.
Mi-ai face un mare favor!

http://www.okazii.ro/......a130492425