| MoisaDMD a întrebat:

As vrea sa fac un joc mmorpg dar nu stiu cum.Imi puteti da site-uri de creeare mmorpg si daca puteti sa-mi dati si un tutorial.Ms

2 răspunsuri:
| Hasss a răspuns:

Lol rolling on the floor un mmporg? pai daca u faci un mmporg mai bun ca jade dinasty sau 9dragons sau chiar mai bun ca metin2 rolling on the floor eu imi rup firul de la internet laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pustiule, tu iti dai seama ce ceri?
La un joc lucreaza sute de oameni, si fiecare are ani buni in spate de programare, aptitudini la desen etc.