| ZuzulinaZoe1993 a întrebat:

As vrea de Revelion sa-mi aranjez parul cumva, dar nu stiu cum.Imi puteti da voi idei? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| raishka a răspuns:

Ti-as recomanda ceva cat mai confortabil (si simplu). Mai ales daca vei petrece revelionul alaturi de prieteni, la o petrecere. Daca ti-ai intinde parul ar fi o idee grozava, sau bucle. Nu cred ca ai chef ca toata noaptea sa ai grija de coc si toate cele.
Distractie placuta :*

7 răspunsuri:
| ElenaErika a răspuns:

Pai eu zic ca ai doua variante care zic eu ca sunt cele mai reusite
1. Poti sa-ti ondulezi parul si sa'l lasi desfacut. Sa iti faci niste bucle largi care sa pice asa usor pe spate.
2 Sa iti intinzi parul si o suvita de par sa o iei [cam de 1 cm latime...adica subtire] si sa faci din ea o floricica sa o prinzi cu ceva
sau pur si simplu sa o ei si sa o prinzi cu o agrafa stralucitoare care iti scoata intreaba coafura in evidenta.
Sper sa iti placa ideile mele.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coama de chow-chow, ca tot suntem la pets

| ZuzulinaZoe1993 explică (pentru anonim_4396):

Categoria este la Hobbies&Pets si pentru mine asta poate fii un Hobbie.winking

| RappMusicc a răspuns:

Cum iti place tie

| Danutsyk a răspuns:

Intr-un coc inpletit.
Intr-o coada sus.
Poti sa il lasi desprins.
Poti sa il indreptezi, sa il ondulezi, sa il creponezi...
Gasesti mai multe modalitati pe net (Imagini coafuri revelion)
Sper ca te-am ajutat!

| madalinutza1876 a răspuns:

Aceasi dilema aveam si eu dar poti sa iti faci coc fundita (uite link-ul http://www.perfecte.ro/......n.htm)daca ai o rochita si daca ai blugi etc lasa parul liber sau fate cu placa daca ai parul undulat si cu undulatoru daca il ai drept.
Sper ca ti-am fost de ajutor!