| Noname5645 a întrebat:

Salut TPU,
As vrea sa imi construiesc un pc pentru gaming, imi puteti recomanda ceva motherboard-uri de ultima generatie care as putea sa le achizitionez.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| extremeA07 a răspuns:

Salut, eu am un MSI Z87-G45 Gaming si vreau sa iti zic ca e super. Are si placa de internet extraordinar de buna, de iti merg jocurile online brici. Placa aia de retea mai este la Alienware-urile alea foarte scumpe. Si toate celelalte is foarte bune. Acum daca vrei ceva sistem cu nu stiu cate placi video ar trebui sa te reorientezi.

2 răspunsuri:
| Noname5645 explică:

Multumesc mult