| CriStIN3L2000 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o tableta si am cautat pe net. Am gasit doua tablete care m-au incantat, dar nu stiu pe care sa o aleg. Una este Serioux(http://www.emag.ro/......DRCGLBBBM/ iar alta Utok(http://www.domo.ro/......GB_black). Eu unul as merge pe Utok(avand in vedere componentele, bateria si diagonala). Acum as vrea si parerea unora care se pricep mai bine decat mine, asa ca daca nu te pricepi nu lasa raspuns te rog. Multumesc.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia Seriox.E mai bun Brandul.Iar va luati d-astea fara nume si dupa va plangeti ca nu mai merg. Si serioux se strica cam repede dar mai greu ca aia.

| CriStIN3L2000 explică (pentru anonim_4396):

Nu toate produsele de firma sunt bune sa stii. Poate ai ocazia ca o firma necunoscuta sa produca lucruri mai bune decat o firma cunoscuta. Pnetru mine unul nu firma conteaza, ci continutul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CriStIN3L2000):

Dupa sa nu te plangi ca s-a stricat. Depinde cat dureaza garantia. Dar dupa.

| CriStIN3L2000 explică (pentru anonim_4396):

Are garantie 2 ani. Niste specialisti IT mi-au spyus ca este o firma aparuta recent pe piata si nu si-a facut o reputatie inca. Acum depinde de mentalitatea fiecaruia.

| stefanvladvlad a răspuns:

Utok