| AndreiP98 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un Samsung Corby Smartphone, si nu stiu ce are mai special decat Corby normal.Vad ca are mai multa memorie, un procesor de 600Mhz si sistem Android. Dar in afara de asta cu ce e mai special?

Răspuns Câştigător
| DoRaTo96 a răspuns:

Salut, am vaz intrebarea ta si am un prieten care are Samsung corby model smartphone, mai special este ca poti sa joci jocuri ca p pc(calculator) in rest nu vad altceva special, multa bafta