| cocacola007 a întrebat:

As vrea sa imi iau un iPad mini 1. ce spuneti, se mai merita? cei care aveti/ati avut sunteti multumiti de ea? tin se precizez ca nu am mai avut un iPad pana acum. O sa o folosesc mai mult pe facebook, browsing.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Sau big grin iti iei mai bine un Nexus 9 cand vine in tara. Ipad mini 1 e cam batranel ca si hardware. Nu neg, inca e bun, e adevarat, dar nu mai e chiar de actualitate. Anul asta i se termina suportul. E asemanator cu un iphone 4s de altfel.