| dustyzzz99 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un calculator care sa se miste bine jocurile sa nu am lag. Va rog recomandati-mi un calculator pentru gaming intre 15-20 de milioane da ca puteti si doriti dati-mi si linkul calculatorului respectiv. Multumesc. Funda! big grin

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Care jocuri? Ce monitor ai? Ce componente o sa pastrezi din calculatorul actual?

| dustyzzz99 explică:

Pai doar Aion si league of legends atat.Monitor nu am dar mi-l aduce tata de la servici e de la Dell si de la calculatoru actual nu pastrez nimica