| dustyzzz99 a întrebat:

imi puteti spune si mie un site unde sa gasec calculatoare pentru gaming? Sa se miste jocurile bine. Dati-mi numele site-ului si da ca doriti si puteti si un link cu acesta.

Răspuns Câştigător
| eliminator a răspuns:

Www.pcgarage.ro daca vrei tu... dar iti recomand sa te duci la un centru specializat si sa te ajute ei la configuratie

5 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

___________________________________
http://www.emag.ro/search/desktop
___________________________________
Găseşti aici desktop-uri minunate.
Dar uităte să aibă comonentele (placă video, procesor, ram, hdd, samd) bune.

Baftă :-h

| CMV1994 a răspuns:

Calculatorul de gaming nu se cumpara intreg! Ti-l faci tu dupa bunul plac cu componente cumparate separat!

| dustyzzz99 explică:

Http://www.pcgarage.ro/......antage-v3/ acest calculator este bun pentru ce doresc eu?