| XxXFBIXxX a întrebat:

.. as vrea sa scot un negativ de pe o melodie. Am incercat cu audiacity si Adobe audition si nu am reusit sa scot vocea de tot. As vrea sa ma ajutati, dar nu sa imi spuneti sa scriu pe net numele melodiei si la sfarsit instrumental pentru ca am facut asa si nu am gasit... funda +vot desigur

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Nu prea ai cum.Programele de genul ăsta minimizează fregvențele de voce, dar nu o pot elimina. Eventual modifică fregvențele pe spectru până vocea e acoperită coplet de negativ.Asta ar trebui(teoretic) să deie roade.Succes