| Andrei0510 a întrebat:

As vrea sa stiu ce mi-ati recomanda intre un Galaxy S3(sau S4) si un Allview X1 Soul.

Funda!

9 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

1. S4
2. Allview x1 soul
3. S3
Cel mai bun : Allview x1 extreme mini sau Allview x1 extreme. Depinde de cati bani ai. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy S4 fara sa mai stai pe ganduri.

| DemBow a răspuns:

Galaxy s4 e cel mai bun dintre cele 3. sa nu-ti iei in niciun caz Allview. chiar daca o sa vezi la specificatiile telefonului ca e mult mai performant(procesor, ram, camera etc.) sa nu te lasi pacalit de asta. degeaba au performante mai mari, ca n-o sa mearga mai bine nici decat telefoane bune cu performante mai mici. de ce crezi ca telefoanele astea atat de "performante" sunt atat de ieftine? merg bine la inceput si nu dupa mult timp se duc.
in concluzie, fereste-te de firme gen Allview, e-boda, evolio, utok...
iti zic asta din experienta mea. daca vrei un telefon bun, trebuie sa te uiti mai intai la firma si apoi la specificatii

| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

Samsung galaxy S4

| Mihaita21 a răspuns:

Nu e diferenta asa mare intre s4 si x1soul cu siguranta nu diferenta de 5 milioane la pret.
Ideea e ca Samsung e Samsung si Allview e Allview.
Daca vrei fita iti iei s4 daca vrei telefon bun iti iei x1 soul.

| OliverHeldens a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...Samsung e varf de top dar tatal meu are neo 2 si merge ca naiba....allview are toata clasa mea si nu sunt multumiti jumatate din ei, bateria nu se poate schimba, prea subtire si iti trebuie noi blugi de gangster sa-ti incapa telefonul in ei. Samsung-ul S4 e bun, la fel si S3 dar depinde din ce puncte de vedere le iei

| alexsipunct01 a răspuns:

Am avut S4 si mi-am cumpărat Note4 mult mai bun decât S4

| Madalynaly a răspuns:

Iti recomad Samsungul.Eu am Alview, si sunt multumita de el...dar un Samsung e mult mai bun(avand in vedere ca frele meu are tot Allview de 3 luni si deja l-a spart de 2 ori+Mama lucreaza la Samsung si e foarte multumita de produse+la Allview daca se stica ceva te costa mai mult decat la Samsung...)
Sper ca ti-am fost de ajutor!