| OnlyGames_Vally_1988 a întrebat:

As vrea sa stiu cum scap de zgomotul de fundal de la skype. Adica prieteni mei aud un zgomot de fundal cand vorbesc cu ei. As vrea sa stiu daca e vreo problema de la setari sau ceva pentru ca am aceleasi casti ca un prieten si lui nu i se aude.

Răspuns Câştigător
| alinox123 a răspuns:

Aici mai intervine si placa audio, ai setari la placa audio care sa scoata zgomotul de pe fundal numit noise suspension, sau sa ai dat microphone boost dat tare, verifica si sigur vei remedia problema

1 răspuns:
| AlinnJe a răspuns:

Hey! mergi la skype, langa numele tau si e in stanga numelui un semn de la skype care este verde.dai click pe semnul ala si il pui pe semnul rosu.astfel nu vei fi instintat ca ai primit vreuna pel suau mesaj, nu se va mai auzi zgomotul.
bafta