| Toma12456 a întrebat:

As vrea sa stiu daca butoanele capacitive ale telefonului Samsung galaxy y se pot aprinde. Daca da aratati-mi cum.

FUNDA.

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Nu se pot aprinde. Uita-te atent si vei vedea ca nu sunt transparente, ci argintii. Chiar de ar avea un LED dedesubt, nu s-ar vedea. Totusi pozitia lor poate fi memorata usor si le gasesti instinctiv. Probabil au scos LED-urile pentru a asigura o durata mai lunga de viata a bateriei.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se aprind.

| Vali0n a răspuns:

Un prieten de al meu are galaxy y iar eu am galaxy fit si rasp este nu se pot aprinde