| ThinkDifferent a întrebat:

As vrea sa stiu pe ce data cade Black Friday 2014, si la cat ar scadea pretul la un iPhone 5S

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Black friday anul acesta va pica pe 28 Noiembrie, si va tine 3 zile. Acum cat despre pretul telefonului, depinde de magazin. Anul trecut la 4s am vazut ca au fost reduceri si de 25% la 4s. Cam pe acolo vor fi si anul acesta la 5s.

Bft! happy

| TwiSt1997 a răspuns:

Pai 21 nov, din cate stiu acum e 2700lei, pe undeva la 2300 lei, poate chiar si 2000 pe unele site-uri.

| Ghostplayer a răspuns:

24 Noiembri si scade pretul pana la 1700 Lei... Funda? big grin