| ThinkDifferent a întrebat:

As vrea sa știu cu cât ar putea scădea prețul la un iPhone 5S la Black Friday, și Cum as putea sa comand de pe internet un telefon sa vina acasă sau la Posta.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prin posta nu e bine sa il comanzi, vine prin curierat. Vezi tu cat scade de pret.

| DaftPunk a răspuns:

Nu te astepta la cine-stie ce reduceri.Maxim 400 lei.
Decat sa iti iei petarde ca Iphone, mai bine ai merge pe ceva mai bun, ca un S3 sau S4.Asta ca fapt divers.
Comanda o dai de pe site-ul de unde cumperi respectivul produs.Transportul este de regula 10 lei, dar unii comercianti ofera 'gratuit'.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Slabe sanse sa fie reduceri la iphone 5s, slabe de tot. si orice magazin online iti livreaza prin curier acasa

| Jipa95 a răspuns:

Nu se stie, fiecare magazin cu ofertele lui. Ce iti recomand sa faci de pe acum, este sa stai cu ochii pe pretul telefonului, deoarece multe magazine scumpesc produsele, ca mai apoi de black friday sa le ieftineasca. Dar cum a spus si daft punk, nu te astepta la cine stie ce reduceri spectaculoase!

| angemon500 a răspuns:

Pai de black friday creste pretu cu 300 de lei si baga o reducere de 400 lei sa ia ochiu cumparatorului. Deci nu te baza pe black friday.