| PaiuAlexandru a întrebat:

as vrea si eu sa stiu daca pot folosi pe post de monitor un led pentru ca vreau saimi iau un pc desktop dar nu am bani si de minitor si voiam sa stiu daca pot sa folosesc in loc de monitor ledul multumesc.
funda!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Merge orice TV Led sa-l folosesti ca monitor! Iti trebuie un cablu HDMI.

Bafta!

| KodrutZ a răspuns:

UN led? Adica UN beculetz de-ala mic? Daca te referi la un TV LED, poate binevoiesti sa ne zici si noua ce model e... ca nu sintem mama Omida toti sa ghicim.