| fanestelistu a întrebat:

Salut tpu.as vrea stiu si eu daca este mare diferenta intre xperia x10 mini si xperia x10 mini pro.si daca da, care ar fi.as vrea sa-mi cumpar si nu ma pot decide.rog cunoscatorii si detinatorii unui asemenea telefon sa ma lamureasca.multumesc! funda!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Exista, doar tastatura qwerty, in rest is la fel. Dar orienteaza-te spre altceva, imi nou, xperia x10 mini is cam vechi. Cauta Sony Ericsson xperia mini st15i.