| Andrey02 a întrebat:

as vrea un laptop pana in 1000 de lei îmi puteți da niște idei

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La 1000 lei abia daca gasesti laptop, dar as mai ai si pretentii la el...
Recomand asa, ca tot e la reducere la eMAG: http://bit.ly/Kmc8as

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.expertcompany.ro/......dvdrw-1703
Sa nu iei de la persoane fizice. Poti sa ti-o iei rau de tot. Firmele dau cu garantie.

| uN23 a răspuns:

Cauta pe okazii.ro, mercador.ro sau la casele de amanet.

| William a răspuns:

Frate nu cumpara laptopuri ieftine ca sunt proaste. Un coleg de-al meu a avut un laptop de 2000 de lei si i s-a ars o chestie la el si a durat 2 ani sa il repare, sa nu mai spun cati bani a cheltuit.

| stroedaniel13 a răspuns:

Andrei.

Alegerea iti apartine dar daca vrei sfatul meu stai departe de laptopurile second hand!

Iti poti lua un laptop bunicel dar iti trebuie in jur de 1200 ron. Eu iti recomand acest model: http://bit.ly/LvYGT3 si tot acolo poti vedea si parerile celor care l-au cumparat deja!

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/laptopuri-reducere.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

In general un laptop bun este in jur de 2000 de ron (cand spun laptop bun ma refer ca il poti folosi la orice inclusiv la jocuri).

Cu 1000 de ron sa iti iei ceva cu care sa te si joci este imposibil (in cazul in care vrei sa iti iei nou).

Acum. daca vrei un laptop pe care sa il folosesti la diferite activitati zilnice: internet. muzica. filme etc (deci fara jocuri) atunci acest model: http://bit.ly/LvYcw6 si-ar face treaba de minune.

In plus vad ca il gasesti la un pret promotional in aceasta perioada!

| mrcacadu a răspuns:

Nu lua laptop daca pe el nu se ofera garantie! cauta daca gasesti unul bunicel second, dar neaparat cu garantie. daca totusi poti sa iti permiti unul nou, gasesti la eMAG (de exemplu) chiar vad ca au unul redus cu 350 de lei. tine minte, macar e nou.