| Marita_Cristi_1997 a întrebat:

astazi a fost o zi foarte proasta pentru mine, mi-am spar ecranul / display-ul nu stiu care dintre ele dar pot sa va spun ca e spart in interior tableta merge se aprinde dar nu merge tachul.
Va rog sa imi spuneti ce mi-am spart si cat ar costa reparatia, va dau si o poza sa vedeti cum e http://postimg.org/image/xxnf1ri01/
VA ROG SA IMI SPUNETI DAU FUNDA*.

5 răspunsuri:
| ShNySnYGer a răspuns:

Cred ca s-a spart sticla si touch-ul. Reparatul cred ca ar fi 50-120 ron, depinde unde-l repari

| Georgescu_Mihaela_1977 a răspuns:

Reparatia ar costa cam 150 200 lei depinde la cine te duci cu ea

| Marita_Cristi_1997 explică:

Astept mai multe pareri.