| anonim_4396 a întrebat:

Astazi mi-am sters tastatura cu o solutie, doar exterior. Am mai facut asta de n ori dar acum se intampla ceva (dupa vreo 6 ore). Daca apas anumite taste mi se deschid alte ferestre. Eu cred ca e un virus, pentru ca am varsat suc odata pe o tastatura dar n-a facut decat sa-mi cupleze tastele intre ele, acum e mai rau (daca apas "/" imi deschide aplicatia calculator).
Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| MitroAlex94 a răspuns:

Alta varu'! Am avut si eu treaba asta si se inrautateste din ce in ce... si tot mai multe taste or sa se strice

| KIMIRI a răspuns:

Mai bine l-ai duce la un expert, care știe cum sa rezolve.